• Máte otázku? Kontaktuje nás: +421 911 150 380

  • Trnava, Trojičné námestie

69 vecí lepších než sex

9. marca 2015 o 19,00 hod. 

vstupné: 17,- €

69 vecí lepších než sex

Chceli by ste vedieť, čo je lepšie než sex? A chceli by ste poznať aj tajomstvo ako mať šťastné manželstvo? Ako prežiť výchovu dieťaťa v puberte? Ako si udržať mladosť a krásu? A ako sa zabaviť, keď vám nič nevychádza?

Odpovede na tieto otázky hľadá aj hlavná hrdinka trpkej komédie 69 vecí lepších než sex a keď ich nenachádza, musí ich sama napísať. Je za to totiž platená a obdivovaná inými ženami, ktoré sa podľa jej článkov v časopise a návodov na použitie snažia žiť a nezblázniť sa. Ona sama však bojuje s tými istými problémami, ako jej čitateľky: manželským stereotypom, neverou, príťažlivosťou iných mužov, krízami rodičovstva, identity, lákadlami v podobe výpredajov, sezónnych depresií, úzkostných spomienok a dobre vychladeného bieleho v chladničke. Život sa však nespráva ako instantná polievka a preto je nakoniec všetko inak, než sme predpokladali, niekedy dokonca aj lepšie. 

Autor: Eva Borušovičová

Účinkujú: Diana Mórová (ONA), Helena Krajčiová (ONA), Marián Miezga (ON), Kristína Tóthová (ONA 2), Marián Mitaš (Inžinier (Sused) aj ON 2), Zuzana Mauréry (Šéfka), Martin Durkáč (Cudzinec), Thomas Puskailer (Cudzinec), Milan Herich (Edko – Syn), Patrik Lukáč (Edko – Syn), Dominika Vašinová (Niki – inžinierova dcéra), Rosa Pokorná (Niki – inžinierova dcéra)

Réžia : Eva Borušovičová

Dramaturgia: Zuzana Golianová

Scéna a kostýmy: Alexandra Grusková

Hudba: Michal Novinski

Choreografická spolupráca: Milan Kereš