• Máte otázku? Kontaktuje nás: +421 911 150 380

  • Trnava, Trojičné námestie

O nás

O nás

Z histórie

Dom kultúry Trnava (DK Trnava) je dominantnou súčasťou centra mesta od roku 1987.

Od roku 2006 je vlastníkom objektu spoločnosť ŽOS Trnava, a.s., ktorá po kúpe pristúpila k jeho rekonštrukcii. Tá zahŕňala prestavbu vonkajších priestorov od Trojičného námestia, vybudovanie nových obchodných prevádzok a rekonštrukciu vnútorného foyer so šatňami a sociálnym zázemím. Veľkorysé schodiskové priestory dostali kvalitné moderné osvetlenie a na podlahe sa rozprestiera červený koberec navodzujúci slávnostnú atmosféru.
Na prvom poschodí sa v súčasnosti nachádza luxusná reštaurácia s kvalitnou kuchyňou a jedinečným výhľadom na Trojičné námestie.

Súčasťou DK Trnava je unikátna sála s kinovým sedením s kapacitou 725 miest na sedenie, ktorú je podľa požiadaviek možné upraviť na sálu so stolovým sedením s kapacitou cca 400 miest na sedenie + tanečný parket.

 

Táto skutočnosť predznamenáva aj využitie objektu DK Trnava:

 

v DK Trnava usporadúvame rôzne kultúrno-spoločenské podujatia, divadelné   predstavenia, koncerty, plesy, detské predstavenia, benefičné akcie, tanečné a zábavné vystúpenia rôznych žánrov profesionálnej i amatérskej umeleckej činnosti

DK Trnava prenajíma svoje priestory, ak nie sú využité na vlastnú činnosť, iným  organizáciám  vrátane dostupného technického vybavenia

DK Trnava zabezpečuje propagáciu svojich aktivít, ako aj aktivít organizovaných inou  organizáciou v priestoroch DK

 

V samotnom centre Trnavy môžete pod jednou strechou zažiť kultúrne podujatia najlepších slovenských hercov a spevákov, navečerať sa v jednej z najluxusnejších reštaurácii v meste alebo využiť bohaté možnosti nákupov a služieb.